Vårakontor

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Vi är storytellers, strateger, drömmare, kreatörer, travellers, doers, kommunikatörer, techies och tänkare. Vi är alla olika, men brinner för samma sak. Starkare upplevelser & smartare kommunikation.

Nina Jonsson

Nina Jonsson

COO nina.jonsson@eventyrnineyards.se +46 702-37 04 69

Daniel Eriksson

Daniel  Eriksson

Head of sales & Business relations Gothenburg daniel.eriksson@eventyrnineyards.se +46 734-11 64 22

Anna Olsson

Anna Olsson

Production Manager anna.olsson@eventyrnineyards.se +46 709-16 73 19

Anna Lorin

Anna Lorin

Head of Projects anna.lorin@eventyrnineyards.se +46 734-11 64 27

Amanda Törnqvist

Amanda  Törnqvist

Client Manager amanda.tornqvist@eventyrnineyards.se +46 700-20 73 71

Daniel Da Silva

Daniel Da Silva

Executive Creative Director daniel.dasilva@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 04

Emmi Lindgren

Emmi Lindgren

Project Manager emmi.lindgren@eventyrnineyards.se +46 709-56 61 37

Erika Öhlin

Erika Öhlin

Designer erika.ohlin@eventyrnineyards.se +46 734-11 64 28

Erica Janvik

Erica Janvik

Project Manager erica.janvik@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 09

Evelyn Klavberg

Evelyn Klavberg

Project Manager/Partner evelyn.klavberg@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 02

Idha Liljekrantz

Idha  Liljekrantz

Finance idha.liljekrantz@eventyrnineyards.se +46 709-16 73 05

Joar Båtelson

  Joar  Båtelson

Client Manager joar.batelson@eventyrnineyards.se +46 735-45 50 04

Lina Rundgren

Lina Rundgren

Project Manager lina.rundgren@eventyrnineyards.se +46 709 57 79 61

Lisa Orvang

Lisa Orvang

Content Manager lisa.orvang@eventyrnineyards.se +46 734-19 76 72

Linda Ansgarius

Linda  Ansgarius

Travel Producer linda.ansgarius@eventyrnineyards.se +46 767-21 48 80

Mariana Valderrama Gaete

Mariana Valderrama Gaete

Content Manager mariana.valderrama@eventyrnineyards.se +46 709 56 61 39

Martina Sjögren

Martina Sjögren

Business controller martina.sjogren@eventyrnineyards.se +46 709-56 61 38

Madeleine Rexius

Madeleine Rexius

Team Lead Production madeleine.rexius@eventyrnineyards.se +46 704-86 69 17

Moa Nadj

Moa Nadj

Client Manager moa.nadj@eventyrnineyards.se +46 709-56 61 35

Peter Lundell

Peter Lundell

Designer peter.lundell@eventyrnineyards.se +46 734-11 64 24

Rasmus Jakobsson

Rasmus Jakobsson

Senior Strategic Advisor / Founder rasmus.jakobsson@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 01

Rebecca Uhrbom

Rebecca Uhrbom

Project Manager rebecca.uhrbom@eventyrnineyards.se +46 737-12 82 08

Therese Jonasson

Therese Jonasson

Designer therese.jonasson@eventyrnineyards.se +46 705-89 36 12

Patrik Flygh

Patrik Flygh

Project Manager patrik.flygh@eventyrnineyards.se +46 729-84 93 93

LIWLIG - THE NORDIC EVENTS AGENCY // FINLAND - SWEDEN - NORWAY - DENMARK - GLOBAL // WE TURN MOMENTS INTO MOMENTUM

CONTACTS