Vårakontor

Vi tror på kraften i engagerade människor.

Vi är storytellers, strateger, drömmare, kreatörer, travellers, doers, kommunikatörer, techies och tänkare. Vi är alla olika, men brinner för samma sak. Starkare upplevelser & smartare kommunikation.

Lena Malm

Lena  Malm

Head of Sales lena.malm@eventyrnineyards.se +46 708-64 97 27

Niclas Rahm

Niclas Rahm

CCO niclas.rahm@eventyrnineyards.se +46 733-86 86 00

Anna Öberg

Anna Öberg

COO anna.oberg@eventyrnineyards.se +46 705-88 19 92

Emelina Lindberg

Emelina Lindberg

Team Lead Production emelina.lindberg@eventyrnineyards.se +46 709-54 64 60

Sofie Täppmark

  Sofie  Täppmark

Team Lead Project Manager sofie.tappmark@eventyrnineyards.se +46 739 41 03 30

Nathalie Bishop

Nathalie  Bishop

Head of People & Culture nathalie.bishop@eventyrnineyards.se +46 722 04 63 74

Agnes Nyman

Agnes Nyman

Client Manager agnes.nyman@eventyrnineyards.se +46 739-06 75 02

Alicja Malek

Alicja Malek

Client Manager alicja.malek@eventyrnineyards.se +46 722-23 92 48

Alex Rosta

Alex Rosta

Creative Lead alex.rosta@eventyrnineyards.se +46 706-08 06 07

Alexander Nyström

Alexander Nyström

Designer / Motion Graphic alexander.nystrom@eventyrnineyards.se +46 790-98 98 19

Alexandra Guldbäck (parental leave)

Alexandra Guldbäck (parental leave)

Production Manager alexandra.guldback@eventyrnineyards.se +46 708-77 95 55

Amanda Cedervall

Amanda  Cedervall

Production Manager amanda.cedervall@eventyrnineyards.se +46 736-75 79 47

Anna Hellström

Anna  Hellström

Content Producer anna.hellstrom@eventyrnineyards.se +46 735-10 67 80

Anna Dieden

Anna  Dieden

Project Manager anna.dieden@eventyrnineyards.se +46 705-65 67 77

Anna Lundahl

Anna  Lundahl

Content Manager anna.lundahl@eventyrnineyards.se +46 735-66 00 17

Annette Mörk

Annette  Mörk

Content Producer annette.mork@eventyrnineyards.se +46 730-42 29 01

Anders Wiström

Anders Wiström

Travel Designer anders.wistrom@eventyrnineyards.se +46 709-82 38 60

Carolin Tvärnstedt

Carolin Tvärnstedt

Project Manager carolin.tvarnstedt@eventyrnineyards.se +46 768-00 69 95

Corinne Rowell (parental leave)

Corinne Rowell (parental leave)

Team Lead Project Manager corinne.rowell@eventyrnineyards.se +46 705-25 55 03

Elsa Andrén

Elsa  Andrén

Client Manager elsa.andren@eventyrnineyards.se +46 733-76 86 96

Emilie Nikolaidis

Emilie Nikolaidis

Client Manager emilie.nikolaidis@eventyrnineyards.se +46 707-48 59 20

Emmie Englund

Emmie Englund

Production Manager emmie.englund@eventyrnineyards.se +46 722 00 27 15

Eva Hrafnsdottir

Eva  Hrafnsdottir

Sales Coordinator eva.hrafnsdottir@eventyrnineyards.se +46 735-67 79 36

Frida Stålmarck

Frida Stålmarck

Project Manager frida.stalmarck@eventyrnineyards.se +46 790-98 98 14

Fredrik Göransson

Fredrik Göransson

Senior Partner/Founder fredrik.goransson@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 03

Frida Eklund Ärlestig

Frida  Eklund Ärlestig

Creative Lead frida.e.arlestig@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 08

Hanna Winkler

Hanna  Winkler

Project Manager hanna.winkler@eventyrnineyards.se +46 709-24 41 49

Helena Ullman Lindblad

Helena Ullman Lindblad

Project Manager helena.ullman@eventyrnineyards.se +46 702 17 87 92

Henrik Schönnings

Henrik  Schönnings

Creative Lead henrik.schonnings@eventyrnineyards.se +46 708-46 86 29

Helene Frosth

Helene Frosth

Head Of First Impression/ Office Manager helene.frosth@eventyrnineyards.se +46 721 88 72 98

Helen Alpklint

Helen  Alpklint

Project Manager helen.alpklint@eventyrnineyards.se +46 706-96 75 82

Jakob Carlsson

Jakob Carlsson

Production Manager jakob.carlsson@eventyrnineyards.se +46 702-92 89 36

Jennie Barkselius

Jennie  Barkselius

Client Manager jennie.barkselius@eventyrnineyards.se +46 707-72 91 19

Johannes Persson

Johannes  Persson

Production Manager johannes.persson@eventyrnineyards.se +46 734-11 64 21

Josefine Mill

Josefine Mill

Client Manager/Head of Sustainability josefine.mill@eventyrnineyards.se

Julia Egelryd

Julia Egelryd

Production Manager julia.egelryd@eventyrnineyards.se +46 790 98 98 10

Jessica Kovac (Parental leave)

Jessica  Kovac (Parental leave)

Production Manager jessica.kovac@eventyrnineyards.se +46 735-79 49 62

Julia Palm

Julia  Palm

Production Manager julia.palm@eventyrnineyards.se +46 723-30 56 44

Karl Lindgren

Karl  Lindgren

Head of Content karl.lindgren@eventyrnineyards.se +46 708 15 94 98

Linn Carpsjö

Linn Carpsjö

Project Manager linn.carpsjo@eventyrnineyards.se +46 703-03 48 50

Lisa Knapp

Lisa Knapp

Client Manager lisa.knapp@eventyrnineyards.se +46 735-04 20 42

Linus Nylund

Linus Nylund

Art Director linus.nylund@eventyrnineyards.se +46 762-62 61 49

Linnea Friberg

Linnea  Friberg

Head of IT linnea.friberg@eventyrnineyards.se +46 707-28 77 59

Linn Backe

Linn Backe

Production Manager linn.backe@eventyrnineyards.se +46 707-34 86 52

Lotta Collste

Lotta  Collste

Head of Business Relations lotta.collste@eventyrnineyards.se +46 708-88 86 00

Magnus af Trolle

Magnus  af Trolle

Creative Technical Producer magnus.aftrolle@eventyrnineyards.se +46 707-80 00 81

Marie Blomqvist

Marie  Blomqvist

Client Manager marie.blomqvist@eventyrnineyards.se +46 709-70 74 74

Martin Lee

Martin Lee

Strategist martin.lee@eventyrnineyards.se +46 708-38 50 65

Martin Sandin

Martin Sandin

Content Manager martin.sandin@eventyrnineyards.se

Minette Bengtsson

Minette  Bengtsson

Project Manager minette.bengtsson@eventyrnineyards.se +46 734-16 73 06

Nina Mittjas

Nina  Mittjas

Client Manager nina.mittjas @eventyrnineyards.se +46 703-13 01 63

Oskar Liljeqvist

Oskar  Liljeqvist

Content Manager oskar.liljeqvist@eventyrnineyards.se +46 733-42 41 31

Olle Hellström

Olle Hellström

Art Director olle.hellstrom@eventyrnineyards.se +46 708-66-46-99

Patrik Eriksson

Patrik Eriksson

Content Producer patrik.eriksson@eventyrnineyards.se +46 702-49 83 87

Per Hedberg

Per Hedberg

Project Manager per.hedberg@eventyrnineyards.se +46 707-61 74 73

Sally Asp (Parental leave)

Sally Asp (Parental leave)

Content Manager / Social Media Manager sally.asp@eventyrnineyards.se +46 736-72 96 00

Sara Viirman

Sara Viirman

Production Manager sara.viirman@eventyrnineyards.se +46 707-27 46 19

Sara Larsson

Sara Larsson

Project Manager sara.larsson@eventyrnineyards.se +46 73 599 19 29

Sofie Ångström (Parental leave)

Sofie Ångström (Parental leave)

Content Producer sofie.angstrom@eventyrnineyards.se +46 706-04 76 90

Tuva Sallstedt

Tuva  Sallstedt

Production Manager tuva.sallstedt@eventyrnineyards.se +46 721-88 18 33

LIWLIG - THE NORDIC EVENTS AGENCY // FINLAND - SWEDEN - NORWAY - DENMARK - GLOBAL // WE TURN MOMENTS INTO MOMENTUM

CONTACTS